HP SERVİS ADANA 0322 363 64 00 - 0532 494 50 56

İçeriğe git

Ana Menü

Hp Notebook DVD Rw Cd Rom

HP Notebook DvdRw
Üretim alanları ve piyasaya sürdüğü cihazlar ile HP daima kalitesini ileriye taşımaktadır. Bünyesinde barındırmış olduğu teknolojik ürünler ile Dünyanın en çok satan firmaları arasında gösterilmektedir. Hayatımızı kolaylaştıran ürünler üretmesi de bizlere sağladığı en büyük yararlardandır.
HP notebookdvdrw ürünleri genelde piyasa da sürekli olarak tercih edilmektedir. Teknolojik ürünler üretmesi bu alan içinde firma tarafından başarıyla karşılanmıştır. Tabiki sürekli olarak tercih edilen bu ürün bazı durumlarda hiç beklenmedik sorunlar yaratabilmektedir.
HP Notebook DvdRw Sorunları
Hpnotebookdvdrw sorunları herkeste görülmese de sıklıkla karşılaşabileceğiniz sorunlar arasında değerlendirilmektedir. Gün içerisinde kullandığının dwd sürücüsünün hiç beklenmedik bir anda hata vermesi tabiki de mümkündür. Bozuk ürünleri kullanmakta sizlerin cihazlarını her acıdan etkilemektedir.
Yazılım olarak çıkan sorunlar göz atacak olursa örneğin taktığınız CD çalışmıyor. Bu sürücünün yazılımlarında bir problem olduğunu gösterebilir. Tabiki bunun dışında da donanım sorunu olabileceğini unutmamalısınız. Dwd sürücüsünün donanım olarak bozukluğunun en büyük göstergesi işlem almıyor olmasıdır. Verdiğiniz hiçbir komuta tepki vermediği için hizmet alanı da oluşturamamaktadır. Buda büyük bir donanım sorunu olarak ön plana çıkmaktadır.

HP Notebook DvdRw Sorunları Çözümü
Notebook dvdrw sorunları için üretmeniz gereken çözümler yazılım ve donanım olarak ikiye ayrılmaktadır. Yazılım sorunları genel olarak bilgisayarın güncel olmamasından ve ani dosya değişikliklerinden ortaya çıkmaktadır. Sorunun dwd bölümüne zarar vereceği gibi cihazınızın birçok alanının da tehlikeye altında olduğunu unutmamalısınız. Çözümüne geçecek olursak öncelikle sürücülerinizin güncel yazılımlarının olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bu süreç içerisinde muhakkak genel bir virüs taraması yapmayı da ihmal etmemelisiniz.
Yazılım sorunun olduğunu düşünmüyor tamamen cihazın donanım ile alakalı bir problemi olduğuna inanıyorsanız öncelikle bilgisayarlarınızın dvd sürücülerini çıkartmalısınız. Burada tozlanmaları giderip tekrar takabilirsiniz. Eğer sorun yeniden devam ediyorsa bunun için yapmanız gereken işlem yeni bir dvd sürücüsü olmaktır. Cihazınıza en uygun modeli alıp kendinizde takabilirsiniz. Lakin uzman birilerinden yardım almak her zaman için işinize yarayacaktır. Aksi halde daha büyük sorunlara yol açabilirsiniz.İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön